Menü Kapat

Hakkımda

Azer Erdem<br/>ACC (Associate Certified Coach)</br>Executive and Team Coach
Azer Erdem
ACC (Associate Certified Coach)Executive and Team Coach

Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

 

İş hayatına 2000 yılında HSBC Bank A.Ş.’de Bireysel Direkt Bankacılık Müşteri Hizmetleri Yetkilisi olarak başladı. Aynı bankada 2002 yılında Bireysel Direkt Bankacılık Eğitim ve Araştırma Bölümünde Eğitmenlik ve Yönetmen Yardımcılığı, 2005 yılında Bireysel Bankacılık Satış Yönetimi Bölümünde yönetmen yardımcılığı yaptı. 2008 yılında Koç Holding’e bağlı OTOKOÇ A.Ş.’de Otokoç, Birmot, Avis, Budget İnsan kaynakları bölümünde Eğitim ve İç iletişim Danışmanlığı yaptı. 2011 yılında CMC TURKEY’de eğitim – gelişim yöneticisi ile iş sağlığı ve güvenliği yöneticisi olarak görev aldı. Alanında farklı iş kollarını seçip kendisini sürekli geliştirerek Ağustos 2013-2015 yılları arasında CLK Holding bünyesinde Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.’de Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak görev yapmıştır.

2015 yılından beri de Egitmen, Koç, Yönetim ve İnsan Kaynakları Danışmanı olarak görevine devam etmektedir.

Aktif Görev Aldığı Projeler; HSBC Bank Alternatif Dağıtım Kanalları sigorta satış Projesi (Eğitim ve Projenin Yönetilmesi), HSBC Bank Alternatif Dağıtım Kanalları Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu Projesi, Yeni Türk Lirasına Geçiş Projesi, HSBC Satın Alma Süreci, HSBC Advantage Birleşmesi Projesi, HSBC CRM Projesi, HSBC Outsource Projesi, Koç Holding Meslek Lisesi Memleket Meselesi Projesi Yöneticisi, CMC İş Sağlığı ve Güvenliği Birimini kurulması Projesi, Yöneticiler için Koçluk Programının Oluşturulması, CMC Şanlıurfa Lokasyonu fizibilite çalışması ve Tüm İşe Alım – Eğitim Projesinin Yönetilmesi, CMC E-eğitim Projesinin Kurulumu, BEDAŞ Akademi kurulumu, BEDAŞ e-eğitim Projesinin Kurulumu, Bedaş Yetkinlik Değerlendirmesi kurulumu Proje Yöneticisi, Resmi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ve Takım Lideri Meslek Standartları Yazım Kurulu Üyesi.

Firmalara verdiği eğitimler arasında;Liderlik Modüler programlar, Koçluk eğitimleri, Takım Yönetimi Satış teknikleri,  İletişim becerileri, Diksiyon ve fonetik eğitimi, Toplantı yönetimi, Zaman yönetimi, Stres Yönetimi, Yetkinlik Bazlı Mülakat Becerileri, Performans ve Yetkinlik Değerlendirme, Değişim Yönetimi, Stratejik Düşünme İnnovasyon Liderliği, Otomotivde Müşteri Deneyimi, Problem Çözme Teknikleri, Çatışma Yönetimi, Eğitimcinin Eğitimi, Şikayet Yönetimi, Sunum Becerileri ve Beden Dili eğitimleri yer almaktadır.

Danışmanlık konuları; İnsan Kaynakları Yönetim süreçleri, Eğitim Yönetimi süreçleri, Yetenek Yönetimi, Performans Yönetimi, Şikayet Yönetimi süreçleri.

House of Human ICF onaylı Profesyonel Koçluk Mezunu olan Azer Erdem, Yönetici koçluğunda Bilişsel- Davranışçı kuramını uygulamaktadır.  1.500 saatin üzerinde koçluğu bulunmaktadır. Kariyer koçluğu ve Takım Koçluğu konularında uzmanlıkları bulunmaktadır. ICF onaylı ACC (Associate Certified Coach) ünvanına sahiptir. Aynı zamanda dünyada 25 kişide bulunan AC Supervizor ünvanına sahiptir.

AC TURKEY Koçluk Derneği Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

İngiltere’de yer alan dünyanın en önemli eğitim kurumlarından PEARSON tarafından akredite edilmiş BTEC eğitmenidir.

Azer ERDEM’in hobileri arasında tiyatro oyunculuğu ve yönetmenliği, tenis, squash ve dalış bulunmaktadır.